savas
04 خرداد 1402 - 18:41

۲ انتصاب جدید استاندار قزوین/ کاظمی رئیس ستاد انتخابات استان شد

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین با صدور حکمی رئیس ستاد انتخابات استان قزوین و سرپرست فرمانداری آبیک را منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین،‌ محمدمهدی اعلایی، استاندار قزوین با صدور احکامی جداگانه عباس کاظمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی خود را به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان قزوین و حجت‌اله مددخانی را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک منصوب کرد.

در بخشی از حکم اعلایی خطاب به کاظمی آمده است: برنامه‌ریزی و فراهم‌سازی به‌ موقع مقدمات و تمهیدات لازم، استفاده بهینه از دانش و فناوری‌های نوین و روزآمد، روان و تسهیل‌سازی فرایند‌های انتخابات، به‌کارگیری نیروهای انسانی متعهد و متخصص و بسترسازی برای حضور و مشارکت هر چه بیشتر و گسترده‌تر مردم شریف در عرصه انتخاباتی در شأن و تراز ملت بزرگ و رشید استان، که در آن حقوق انتخاب‌کنندگان و انتخاب شوندگان به‌عنوان حق‌الناس برابر مرّ قانون و در فضایی امن و توأم بانشاط و آرامش کاملاً رعایت گردد، وظیفه و مأموریت خطیر جنابعالی است که انتظار می‌رود با هماهنگی اینجانب و با استفاده از همه ظرفیت‌ها و امکانات و با تلاش و کوشش نسبت به آن اهتمام داشته باشید.

همچنین امروز استاندار قزوین با صدور حکم دیگری حجت‌اله مددخانی را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک منصوب کرد. مددخانی پیش از این مسئول هیئت رزمندگان اسلام استان قزوین و جانشین فرمانده سپاه ناحیه امام‌حسن مجتبی‌(ع) شهرستان قزوین بوده است.

به گزارش تسنیم، پیش از مددخانی حامد فتوحی به مدت یک‌ سال و 4 ماه فرماندار این شهرستان بود و مددخانی دومین سکاندار فرمانداری آبیک در دولت سیزدهم محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1238269